ClearPoint® Kurumsal Bilgiler

ClearPoint®, siz değerli müşterilerine kuru temizleme, terzi ve tadilat işleri, organik halı temizleme, deri kumaş boyama ve bakımı, bay ve bayan terzi, gelinlik ve abiye temizliği, kurutma, ütüleme konularında ücretsiz servis ve kapıda ödeme seçenekleri ile hizmet vermektedir...

ClearPoint® Kurulduğu günden bu yana koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi, modern kuru temizleme anlayışı, Dünyanın 1 numaralı üreticilerine ait kuru temizleme - kurutma - ütüleme makina ve ekipmanları, çevre ile dost insan sağlığını ön planda tuttan temizlik kimyasalları, konusunda uzman personeli, güleryüzlü ve Kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

Kaliteli ve Güleryüzlü Hizmet Anlayışı

Ücretsiz servislerimi ile Kuru temizlemesi yapılacak giysi, kıyafet, battaniye, etek, pantolan, ceket, gelinlik, abiye, halı, gömlek, kravat vb kıyafet ve eşyalarınızı adresinizden alıp, temizlik ve hizmetleri yapıldıktan sonra paketleyerek adreslerinize teslim ediyoruz.

Hizmet verdiğimiz bölge ve sitelerden bazıları;
Evora istanbul, Dumankaya gizli bahçe kuru temizleme, Dumankaya gizli bahçe villaları, Dumankaya nature, Dumankaya manzara konakları, Dumankaya akdeniz evleri, Dumankaya adres su evleri, Dumankaya lobi, Dumankaya adres panaroma, Dumankaya adres botanik, Emlak konutları 1 etab, Emlak konutları 2. Etab, Güzde kule, Çamlıbelde villaları kuru temizlemeci, Hak yapı, Çamlıbelde evleri, Tepeören vilaları, Arkeon evleri, Akfırat evleri kuru temizleme, Sabancı üniversitesi, Dumankaya trend kuru temizleme, Milenyum park villaları, Kiptaş villaları manolya, Kipaş vilaları, yasemen sitesi, GOSB Kuru Temizleme, Gebze organize sanayi bölgesi, Tuzla dericiler sanayi sitesi, Tuzla Kimyacılar sanayi Sitesi, Tuzla Mermerciler Sanayisi Sitesi kuru temizleme hizmetleri...

Üstelik kapıda ödeme seçeneği ile ister nakit isterseniz kredi kartınız ile ödemenizi yapabiliyorsunuz.

Zamanında ürün teslimi, güleryüzlü ve hızlı hizmet, kaliteli ürün kaliteli işçilik, ekonomik fiyatlandırma; işte biz özetleyen çalışma felsefemiz.

ClearPoint® Aydınlı merkez şubesi ile Aydınlı, Orhanlı, Tuzla, Pendik, Kurtköy, Tepeören, Akfırat, sultanbeyli, Dolayoba, Harmandere, Şeyhli, Tuzla Oraganize Sanayi Bölgelerine hizmet vermektedir.

Gün geçtikçe artan tecrübemiz ve kalifiye personelimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti, en uygun koşullarda ve olabilecek en hızlı uygulama olanakları ile vermeye gayret ediyoruz. 

Firmamızın çalışma prensibini oluşturan en yüksek müşteri memnuniyeti hedefine, sizinde değerli görüşlerinizle katkıda bulunmanızı bekliyor, daha temiz ve daha verimli çalışma ortamını size sunmayı hedefliyoruz. 


Adresinizden Ücretsiz servislerimiz ile alıyoruz, kapıda ödeme seçeneği ile adresinize teslim ediyoruz...